Mayıs 5, 2016

Hakkımızda

 

        *** HAKKIMIZDA ***

       İLAYDA ABAJUR AYDINLATMA ® markası Tescilli olup Türkiye’mizin abajur ve aydınlatma sektöründe öncü ve lider firmaları arasında yerini koruyan, müşterilerine yüksek kapasitesi ile kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız Kaliteli Oteller, Mimarlar ve siz değerli müşterilerimize Hizmet vermekten Onur Duymaktadır…. Firmamızın hedefi müşteri memnuniyetidir.

Kuruluşundan bu yana size kaliteli hizmet sunmakla beraber, yeni gelişen ve sanatsal değeri yüksek ürünleri Antalya Perge Bulvarında bulunan imalathanemizde üretim yaparak, Mağazamızda sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. İlk günden beri farklı olmayı hedefleyerek yola çıkan İLAYDA ABAJUR AYDINLATMA ® kalitesinden asla ödün vermemiştir.

Amacımız, gerek kendi üretimimiz gerekse siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünleri kaliteli, dekoratif ve geniş ürün yelpazesi ile sunmaktır. Tasarımlarımıza ve tasarımlarınıza estetik katmak, Farklı bir bakış açısıyla ele almaktır…

Sürekli yenilenen ve eklenen ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi web sitemizden takip edebilir, Tüm Sosyal Ağlardan Facebook, Twetter, Google+, instagram, Pinterest, Picsart, Linkedin, Tumblr, Youtube, Flickr /ilaydaabajur adresimizden yaptığımız işlerin bazılarını görebilirsiniz.
Herhangi bir ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Tel: 0 242 313 01 66 Fax: 0 242 313 01 77 numaralarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Beğendiğiniz, tasarladığınız ya da tarzınıza uygun olduğunu düşündüğünüz ürün modelini bildirdikten sonra tecrübelerimiz ile birleştirerek kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı ürününüzü en kısa zamanda size teslim etmeyi hedeflemekteyiz…

Yolunuz düşerse sizi mağazamızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bizim Farkımız Aydınlatmaya Bakış Açımız…

SAYGILARIMIZLA
İLAYDA ABAJUR AYDINLATMA ®